Drużyna Orlęta II Łuków wygrała na wyjeździe z Armatami Stoczek Łukowski 4:0 i awansowała do kolejnej rundy Pucharu Polski. Podopieczni Dariusza Solnicy już po 15 minutach prowadzili 2:0. W drugiej połowie nasi piłkarze strzelili jeszcze dwa gol i pewnie pokonali lokalnego rywala. Bohaterem meczu był Kamil Chojniak, który ustrzelił hat tricka.

Skład Orląt: K.Borkowski, J.Chromiński, J.Rybka, D.Stępnicki, K.Ostojski, E.Słodkowski, M.Mądry (S.Domański), S.Rogulski (F.Dudziński), K.Smyk, K.Chojniak, A.Krukow (J.Żętała)

W następnej rundzie do walki o Puchar Polski włączą się także piłkarze pierwszej drużyny Orląt Łuków. Może zatem dojść do pojedynku Roberta Różańskiego z Dariuszem Solnicą.

Armaty Stoczek Łukowski – Orlęta II Łuków 0:4

Huragan II Międzyrzec Podlaski – OKS Biała Podlaska  2:3

Unia Krzywda – Bizon Jeleniec 3:3 (5:4 rzuty karne)

Tytan Wisznice – Lutnia Piszczac 1:3

Orlęta II Łuków grają również w ligowych rozgrywkach Klasy B. Tam podopieczni Dariusza Solnicy rozegrali dotychczas dwa mecze, w których zdobyli komplet punktów pokonując Orzeł Zalesie 5:1 oraz Bizon II Jeleniec 1:0.