W siódmej kolejce piłkarskiej IV ligi lubelskiej na boisku w Łukowie zmierzyły się ekipy Bizona Jeleniec i Orląt Łuków. W tym derbowym spotkaniu padł remis 2:2.

Mecz lepiej rozpoczęli piłkarze Bizona. W 23 minucie objęli oni prowadzenie po strzale Michała Botwiny. 5 minut później ten sam zawodnik podwyższył wynik na 2:0. Takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa. Po przerwie lepiej prezentowali się zawodnicy Orląt. W 60 minucie podopieczni Roberta Różańskiego zdobyli bramkę kontaktową po samobójczym trafieniu piłkarza Bizona. W 74 minucie wynik ustalił Adrian Siemieniuk po strzale z rzutu wolnego.

Po siedmiu kolejkach Bizon zajmuje 7 miejsce w tabeli, a Orlęta Łuków są na ostatnim miejscu. W następnej rundzie spotkań łukowska drużyna podejmie na własnym boisku Iskrę Piotrowice, a Bizon na wyjeździe zagra ze Startem Krasnystaw.