Drużyna Orlęta II Łuków rozegrała swój trzeci oficjalny mecz. Łukowska drużyna zmierzyła się w III rundzie Pucharu Polski z grającym w lidze okręgowej Kujawiakiem Stanin. Podopieczni Dariusza Solnicy w dramatycznych okolicznościach awansowali do kolejnej rundy. Łukowski zespół przegrywał do przerwy 0:1. Wyrównującego gola Orlęta strzeliły z na początku drugiej połowy z rzutu karnego. W 90. minucie nasz bramkarz Kacper Borkowski obronił rzut karny i mecz zakończył się remisem. O awansie musiała decydować seria rzutów karnych, którą wygrali gospodarze 7:6. W tej swoistej wojnie nerwów znów błysnął Kacper Borkowski, który strzelił decydującą jedenastkę.

Armaty Stoczek Łukowski – Orzeł Zalesie 5:1

Huragan II Międzyrzec Podlaski – MKS Rogo Rogoźnica 3:2

Orlęta II Łuków – Kujawiak Stanin 1:1 (rzuty karne 7:6)

Unia Krzywda – ŁKS Łazy 3:0 (walkower)

Tytan Wisznice – LKS Milanów 4:4 (rzuty karne 6:5)

LKS Dobryń – OKS Biała Podlaska 0:3 (walkower)

W następnej rundzie (9 września) rezerwy Orląt pojadą do Stoczka Łukowskiego, gdzie zmierzą się tamtejszymi Armatami.