Piłkarze IV-ligowych Orląt Łuków wygrali ze Startem Krasnystaw 3:1. Porażki doznała druga drużyna z naszego powiatu, Bizon Jeleniec, który przegrał 1:2 z Opolaninem Opole Lubelskie.

Orlęta bardzo chciały się zrehabilitować po ostatniej klęsce, gdy na własnym boisku uległy 0:4 z Opolaninem. Od pierwszych minut nasi piłkarze uzyskali sporą przewagę, którą udokumentowali dwoma golami. Strzelcami goli byli pozyskani  przed sezonem Oskar Siwek i Jacek Mielnik.  Po przerwie łukowianie opadli nieco z sił i oddali inicjatywę drużynie z Krasnystawu. Goście zdobyli kontaktową bramkę i zaczęli dążyć do remisu. Na szczęście odsłonięty Start został skarcony przez wprowadzonego po przerwie Łukasiewicza i mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla ŁKS Orlęta Łuków.

Na kolejny mecz podopieczni Roberta Różańskiego rozegrają już w środę 12 sierpnia. Rywalem naszej drużyny będzie Powiślak Końskowola.

Drugi przedstawiciel powiatu łukowskiego pojechał na mecz do lidera z Opola Lubelskiego. Do przerwy utrzymywał się wynik remisowy 1:1. Niestety w drugiej połowie bramkę na wagę zwycięstwa zdobyli gospodarze i mecz zakończył się wynikiem 2:1. Kolejne spotkanie Bizon rozegra w środę 12 sierpnia. Na łukowskim stadionie będzie podejmował Kryształ Werbkowice.