Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków przegrali na wyjeździe 0:5 z liderem IV ligi, Lewartem Lubartów. Mecz ten był ostatnim spotkaniem rundy jesiennej sezonu 2019/2020.

Mecz od początku dobrze rozpoczęli gospodarze. Pierwszą bramkę zdobyli już w 3 minucie, kiedy to piłkę do własnej bramki skierował bramkarz Orląt, Mateusz Sadowski. Mimo przewagi gospodarzy, do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej połowie Lewart udokumentował przewagę, strzelając kolejne bramki. Piłkarze aktualnego lidera IV ligi podwyższali prowadzenie w 51, 55, 72 i 87 minucie.

Po tym meczu podopieczni Roberta Różańskiego zajmują 9 miejsce.

Było to ostatnie spotkanie rundy jesiennej. Piłkarzy Orląt czeka jednak w tym roku jeszcze jeden mecz o ligowe punkty. 16 listopada łukowscy piłkarze zmierzą się na wyjeździe z Włodawianką Włodawa w pierwszym meczu rundy wiosennej IV ligi.