13 października odbędą się wybory parlamentarne. W naszym okręgu wyborczym startuje 179 osób. Wybierzemy 15 posłów oraz 1 senatora. Podajemy nazwiska wszystkich osób ubiegających się o mandat poselski w okręgu nr 6 oraz o mandat senatorski w okręgu nr 14.
Okręg nr 6 to część województwa lubelskiego obejmująca obszary powiatów: janowski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, łęczyński, łukowski, opolski, puławski, rycki, świdnicki oraz miasto Lublin.
KWW Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy
Woch Marek Marian
Berecka Barbara
Markiewicz Jarosław Szczepan
Kuszyk Andrzej Robert
Pogonowski Arkadiusz
Zarychta Jolanta Marta
Dang Xuan Adrian Hai
Mazur Agnieszka Monika
Misiak Arkadiusz Jacek
Krzysztofik Dariusz
Rola Anna
Stradomska Marlena Wanda
Tchorek Paweł
Szwajewska Małgorzata Anna
Dadej Karol Paweł
Tarłowska Jolanta Barbara
Pietrosiński Marcin Jakub
Słapczyński Tomasz Marcin
Domański Piotr
Myśliwiec Magdalena
Kamola Mateusz Waldemar
Kokot Katarzyna
Zieliński Piotr Mariusz
Banach Artur Lech
Kępowicz Tomasz Wojciech
Grzegorczyk Renata
Kierzkowska-Żuk Ines Agnieszka
Mandela Marek Robert
Szwerc Wojciech
Cinner Dominika
KWW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni
Mucha Joanna
Krawczyk Michał Mateusz
Wcisło Marta Anna
Nakonieczny Paweł Krzysztof
Lisowska Bożena Grażyna
Babisz Krzysztof
Komorski Krzysztof
Bojarski Krzysztof
Orgasiński Lucjan
Wasilewska Bożenna
Białowąs Waldemar Franciszek
Juchnikowski Józef Stanisław
Guz Sylwia Stanisława
Kurek Paweł Tomasz
Szabała Magdalena Anna
Tryboń Maciej Stefan
Dunecka Małgorzata Teresa
Kalbarczyk Adam Andrzej
Buczek Tomasz Lech
Hołda Joanna Sława
Fatyga Katarzyna
Gładysz Krzysztof Andrzej
Wojciechowska-Jędrzejczyk Magdalena Mariola
Miłosz Michał Marcin
Ausz Mariusz Grzegorz
Pado Anna Barbara
Szczucki Piotr
Rak Marek
Więcek Katarzyna Dorota
Jurkowski Zbigniew Wiktor
KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
Kulesza Jakub
Mekler Rafał
Tomasiak Jacek Mikołaj
Tylus Małgorzata Aneta
Gryz Mateusz Stanisław
Wach Zbigniew Jakub
Zajączkowska Anna Maria
Wypych Michał
Gajda Arkadiusz
Kulicki Rafał Janusz
Zduńczyk Piotr Marcin
Marek Piotr
Milewski Ryszard Witold
Więcławski Andrzej Tomasz
Wieczorek-Kabat Alicja
Kusiak Paweł Robert
Reja Anna
Skwarek Anna Zofia
Krawczyk Ewa Maria
Skarżyński Marek Jakub
Augustynowicz Monika Teresa
Czerniec Waldemar
Mazek Dorota Maria
Łagowski Damian
Drozd Olga
Kabasa Anna
Flis Anna Joanna
Kupisz Szczepan
Panasiuk Piotr Adam
KW Prawo i Sprawiedliwość
Tułajew Sylwester Karol
Czarnek Przemysław
Masłowska Gabriela
Soboń Artur
Sprawka Lech Stanisław
Szulowski Krzysztof
Głuchowski Krzysztof
Skwarek Sławomir
Kałaska Adam Krzysztof
Bielecki Jerzy Feliks
Bogacka Teresa
Filipek-Sobczak Magdalena
Kowalczyk Leszek
Choma Kazimierz Bogusław
Wojciechowski Marek Grzegorz
Pitucha Tomasz Zbigniew
Jurek Arkadiusz
Patkowski Piotr Andrzej
Szałas Jolanta
Pruszkowski Andrzej Marek
Zybała Ewa
Podkański Krzysztof Piotr
Szczypa Renata Maria
Baranowska Dorota
Szałachwiej Ewa
Skrzat Dorota
Udrycka Magdalena Sylwia
Śpiewak Radosław Marian
Duda Ilona Ewelina
Kanthak Jan Jakub
KW Polskie Stronnictwo Ludowe
Łopata Jan Zbigniew
Kos Marek
Smolarz Henryk Józef
Kapusta Grzegorz Krzysztof
Krzęcio Dariusz Maksymilian
Rzetelski Piotr Sławomir
Rodzik Zenon Jerzy
Szyszko Grzegorz Stanisław
Kopeć Marek
Kołodziejczyk Dariusz Stanisław
Niezgoda Marceli Mateusz
Kucharczyk Karolina
Dudzińska Edyta Agnieszka
Bednarski Jerzy Włodzimierz
Grzywaczewska Anna
Szmidt Anna
Franczak Eliza Agata
Chochowski Krzysztof Kamil
Stanibuła Daniel
Piątek Marlena
Misiaszek Magdalena
Kasprzak Renata Jolanta
Drążyk-Świtaj Urszula Monika
Bujak Małgorzata
Wdowiak Magdalena Maria
Wilk Jacek Andrzej
Rudnik Henryk Jan
Kot Barbara
Odrobińska Aneta
Słowik Daniel
KW Sojusz Lewicy Demokratycznej
Czerniak Jacek Andrzej
Długosz Magdalena Anna
Kitliński Tomasz
Mazurek Marek
Zabratańska Katarzyna Edyta
Kołodziejczyk Marek Waldemar
Lachowski Robert Michał
Lenart Agnieszka Monika
Skiba Paulina
Marcinkowska-Kozak Agnieszka Halina
Maszkowski Władysław
Rebejko Jolanta
Wicha Beata
Banaś Andrzej Wawrzyniec
Stępniak Adrian
Iwan Jarosław Paweł
Stolarski Patryk
Słomka Karolina
Kowalska Barbara
Kaczyński Gabriel Jan
Łabarewicz Anna Maria
Rojek Grażyna Irena
Figura Dariusz Władysław
Kułago Walenty
Mikita-Skiba Monika Barbara
Nowicki Grzegorz Jerzy
Kasza Joanna Edyta
Skubis Emilia Dominika
Furmaniak Szymon
Gallant Jacek Marek
Do Senatu z okręgu nr 14, obejmującego powiat łukowski oraz powiaty lubartowski, opolski, puławski i rycki, startuje cztery osoby: Stanisław Gogacz, Arkadiusz Kasznia, Wojciech Mateńka oraz Marcin Walasek.