„Jutro” to tytuł wystawy, która będzie można oglądać w Galerii PROwizoruium Łukowskiego Ośródka Kultury od 13 września. Autorką prac jest łukowianka Dorota Panasiuk.
Prace Doroty Panasiuk mogliśmy oglądać po raz pierwszy na wystawie w listopadzie. Pojawiło się tam wówczas kilka wielkoformatowych płócien. Najnowsza wystawa „JUTRO” to kontynuacja pracy malarskiej w dużym formacie. Obrazy w duchu sztuki abstrakcyjnej będą do obejrzenia od piątku 13 września, kiedy to odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy. Wernisaż zaplanowano na godzinę 18:00.
Wystawa dostępna będzie dla odwiedzających do 9 października.
Dorota Panasiuk (Dorotea) – łukowianka. Tu się urodziła, mieszka, razem z mężem wychowuje córki i w każdej wolnej chwili tworzy. Ukończyła Liceum Ogólnokształcące w Adamowie. Następnie studia na Uniwersytecie Przyrodniczo – Humanistycznego na kierunku pedagogika. Obecnie realizuje się na studiach podyplomowych w Instytucie Edukacji Artystycznej (APS) w Warszawie w specjalności Arteterapia z elementami terapii pedagogicznej. Na co dzień pracuje z wychowankami SOS-W w Zespole Placówek w Łukowie.