IV-ligowi piłkarze Orląt Łuków przegrali na własnym boisku aż 0:5 z Ładą Biłgoraj. Porażka w tym spotkaniu jest siódmą porażką Orląt z rzędu.
Mecz od samego początku toczył się pod dyktando gości. „Worek z bramkami rozwiązano” już w 3 minucie meczu. Kolejna bramka padła w 7 minucie meczu. Na 0:3 goście podwyższyli w 20 minucie. W 34 minucie było już 0:4 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza część gry.
Po zmianie stron, obraz meczu nie uległ zmianie. Wynik na 0:5 goście ustalili w 52 minucie meczu.
Orlęta Łuków po tym meczu zajmują 12. miejsce w tabeli. Mają 3 punkty przewagi nad znajdującą się w strefie spadkowej Huczwą Tyszowce, z którą zmierzą się w najbliższym spotkaniu. Mecz ten podopieczni Roberta Różańskiego rozegrają 1 maja na wyjeździe.