W dniach 29-31 marca w Włoszakowiczach k. Leszna odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w formule light contact i pointfighting. O medale walczyło ponad 400 zawodników z  całej Polski. W turnieju  wystartowało 12 zawodników z łukowskiej sekcji kickboxingu KSW Łuków.
Najtrudniejsza i najbardziej zacięta była rywalizacja w formule light contact juniorów – konkurencji punktowanej we Współzawodnictwie Sportowym Dzieci i Młodzieży. W tej konfrontacji bardzo dobrze wypadli podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego. Łukowscy juniorzy w light contact wywalczyli 4 medale, dwa srebrne i dwa brązowe. Najbliżej zdobycia tytułu była Marta Pawlikowska, która prowadząc na punkty w II rundzie finałowej walki, doznała niegroźnego urazu, po którym lekarz nie pozwolił jednak na kontynuowanie pojedynku. Dobrze wypadła także Kinga Komorowska, która powtórzyła sukces z  ubiegłego roku zdobywając srebrny medal oraz Aleksandra Michalak i Brajan Dudziński, którzy wywalczyli brązowe medale.
Ponadto łukowianie startowali w formule pointfighting juniorów, gdzie Marta Pawlikowska wywalczyła brązowy medal i w formule light contact seniorów, gdzie Sandra Wajszczuk zajęła 3 miejsce, a Jakub Strzyżewski zajął 7 miejsce.
W sumie podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego w tych zawodach wywalczyli 6 medali, w tym 2 srebrne i 4 brązowe.