TRZECI NOWOROCZNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ |

WAŻNE:

                      *  EMISJA PROGRAMU  MASTER TV  *  23 lutego 2018 r. g. 20:00  *  Podsumowanie ferii  *  Karnawał w Łukowie  *  “Tacy byliśmy jeszcze wczoraj”  *  Nowe pociągi w Łukowie  *  Emisja NON STOP  24 – 25 lutego

TRZECI NOWOROCZNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ Wiadomości

W hali Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie 10 lutego odbył się trzeci Noworocznych Turniejów Piłki Nożnej. Dzieci z rocznika 2010-2011 rywalizowały o Puchar Starosty Powiatu Łukowskiego.

W turnieju wzięło udział 9 drużyn. Cztery drużyny wystawiła Dziecięca Akademia Futbolu „DAF” Łuków, pozostałe zespoły, które wzięły udział w turnieju to: Gigant Smile Dęblin, Czarni Węgrów, Trójka Łochów, Pogoń SEMP Siedlce.

Po rozegraniu spotkań grupowych d półfinałach spotkały się zespoły:

Pogoń SEMP Siedlce – Czarni Węgrów II 0 – 0 (rzuty karne 1:0)

DAF I Łuków – Gigant Smile Dęblin 0 – 2

W meczu o trzecie miejsce zagrały zespoły:

DAF I Łuków – Czarni Węgrów II 1 – 1 rzuty karne ( 2 – 1 )

W finale Pogoń SEMP Siedlce przegrała z Gigant Smile Dęblin 1 – 2

Klasyfikacja końcowa turnieju wyglądała następująco :

  1. miejsce : Gigant Smile Dęblin
  2. miejsce : Pogoń SEMP Siedlce
  3. miejsce : DAF Łuków I
  4. miejsce : Czarni Węgrów II
  5. miejsce : Trójka Łochów
  6. miejsce : Czarni Węgrów I
  7. miejsce : DAF II Łuków
  8. miejsce : DAF III Łuków
  9. miejsce : DAF IV Łuków

Najlepszym bramkarzem został Gabriel Marton – DAF Łuków I

Najlepszym zawodnikiem został Stanisław Wawryniuk – Pogoń SEMP Siedlce

Najlepszym strzelcem została Monika Awuzie Gigant Smile Dęblin

W najlepszej piątce turnieju znaleźli się:

Kocon Szymon (Czarni Węgrów II)

Vincent Kowalik (Pogoń SEMP Siedlce)

Aleksander Śledż (DAF I Łuków)

Hubert Federczyk (Trójka Łochów)

Stefaniuk Emil (Czarni Węgrów I)

Drużyny z Dziecięcej Akademii Futbolu „DAF” w turnieju reprezentowali :

DAF I Łuków: Gabriel Marton, Wojciech Brodzik, Hubert Rendzio, Kacper Bartosiewicz, Filip Jurek, Paweł Sadło, Aleksander Śledż.

DAF II: Marcel Graf, Filip Szlaski, Kacper Bujak, Jan Stempniewski, Krystian Kolankowski, Borys Strzyżewski.

DAF III: Jan Peplak, Mikołaj Kowalczyk, Piotr Nurzyński, Hubert Plewka, Mikołaj Kuśmierczyk.

DAF IV: Szymon Matusiak, Krzysztof Mojski, Szymon Kubiak, Kornel Konieczny, Wojciech Zarzycki, Adam Zarzycki, Paweł Goławski.

Trenerem rocznika 2010 – 2011 jest Janusz Całka

Trenerem koordynatorem jest Przemysław Wereszczyński

Zobacz także