COHEN I WYSOCKI W ŁOK |

WAŻNE:

                      *  EMISJA PROGRAMU  MASTER TV  *  23 lutego 2018 r. g. 20:00  *  Podsumowanie ferii  *  Karnawał w Łukowie  *  “Tacy byliśmy jeszcze wczoraj”  *  Nowe pociągi w Łukowie  *  Emisja NON STOP  24 – 25 lutego

COHEN I WYSOCKI W ŁOK Wiadomości

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza mieszkańców Łukowa na wyjątkowy koncert piosenek legendy kanadyjskiego folk rocka Leonarda Cohena i rosyjskiego pieśniarza Włodzimierza Wysockiego. Będzie to koncert akustyczny w wykonaniu lidera zespołu „Projekt Volodia” – Janusza Kasprowicza z towarzyszeniem multiinstrumentalisty Stanisława Marinczenko. Koncert ten odbędzie się w sobotę 17 lutego o godz. 18.00. Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży oraz 25 zł w dniu koncertu dostępne są w kasie Kina Łuków oraz na stronie www.ekobilet.pl.

Janusz Kasprowicz – muzyk, kompozytor, autor tekstów. Jest twórcą, liderem, wokalistą i basistą zespołu „Projekt Volodia”, znanego m.in. z brawurowych aranżacji utworów Włodzimierza Wysockiego, wspólnych koncertów z Mirosławem Baką, transmisji w radiowej Trójce ze studia im. Agnieszki Osieckiej oraz występów na ważnych wydarzeniach kulturalnych w całym kraju.

Zobacz także