„ŚWIĘTA POLSKIE” Z KABARETEM „JURKI” |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 16 listopada godz. 20:00* Obchody  Święta Niepodległości  *  Biegi  11 Listopada  *  Występ Kapra Kuszewskiego  *  “Rekord dla Niepodległej”  *  Wywiad z burmistrzem elektem Piotrem Płudowskim  *  Mecz Orlęta Łuków – Start Krasnystaw *  Powtórki 17-18 listopada NON STOP *

„ŚWIĘTA POLSKIE” Z KABARETEM „JURKI” Wiadomości

Jeden z najlepszych polskich kabaretów, JURKI, przyjeżdża do Łukowa. Na scenie ŁOK wystąpi 21 stycznia 2018 r. z dwugodzinnym programem „Święta polskie”. Występ rozpocznie się o godz. 20:00.

Kabaret JURKI pochodzi z Zielonej Góry. Istnieje od 1994r.  JURKI tworzą: Agnieszka Marylka Litwin, Wojtek Kamiński, Przemysław Sasza Żejmo i Marek Litwin. Czwórka scenicznych indywidualności doskonale potrafi nawiązać kontakt z publicznością.

„Święta mają to do siebie, że zawsze się kończą. Czasem kończą się ot tak, po prostu. Innym razem, tak jak zwykle. A czasem kończy je jakaś  głębsza refleksja albo wymiana zdań, czynów, pieniędzy, a nawet żon. Czy warto świętować? Warto. Dlaczego? Bo możemy się czegoś nauczyć: jak zrobić orła w śmietanie, o czym rozmawiać przy grobach i co robi Ninja w jasełkach”.

Rezerwacji można dokonywać pod nr tel. 531 031 888. Bilety w cenie 50 zł można kupić w kasie Kina Łuków.

Zobacz także