ZAPASY KOBIET W KARKONOSZACH |

WAŻNE:

*  EMISJA PROGRAMU MASTER TV  *  15 grudnia 2017 r. g. 20:00   *  WYWIAD  ZE  STAROSTĄ  NA  TEMAT  SZPITALA  *  XLV  SESJA  RADY  MIASTA *    Emisja NON STOP przez cały weekend 16- 17 grudnia

ZAPASY KOBIET W KARKONOSZACH Wiadomości

W Czarnym Borze w dniach 1-3 grudnia odbyły się jedne z największych w Europie zawody zapaśnicze kobiet.  Na matach w Karkonoszach rywalizowały seniorki w Pucharze Polski i kadetki oraz młodziczki w zawodach Czarny Bór Open. W zawodach wzięło udział 60 klubów z 14 państw w Europie. Powiat łukowski reprezentowały młodziczki z UKS Zalesie oraz kadetki z GKS Armaty Stoczek Łukowski.

W gronie młodziczek bardo dobrze spisały się dziewczyny z UKS Zalesie gdzie zdominowały kategorię 66 kg. Złoto zdobyła Natalia Kryjer, a medal brązowy w tej kategorii zdobyła Patrycja Piotrowska. Ponadto medal brązowy zdobyła Klaudia Karwowska w kat. 50 kg.

W grupie wiekowej kadetek 5 miejsce zdobyła Karolina Gryczon z GKS Armaty w kat. 43 kg .