GAŁACH NAJLEPSZYM TENISISTĄ SAMORZĄDOWCEM |

WAŻNE:

*  EMISJA PROGRAMU MASTER TV  *  15 grudnia 2017 r. g. 20:00   *  WYWIAD  ZE  STAROSTĄ  NA  TEMAT  SZPITALA  *  XLV  SESJA  RADY  MIASTA *    Emisja NON STOP przez cały weekend 16- 17 grudnia

GAŁACH NAJLEPSZYM TENISISTĄ SAMORZĄDOWCEM Wiadomości

Artur Gałach, radny Rady Miasta Łukowa, został Mistrzem Polski Samorządowców w tenisie ziemnym. Tytuł zdobył na halowym turnieju, który na początku grudnia odbył się w Babicach Starych k. Warszawy. Zawody były rozgrywane w ośrodku sportowym Kampinosport na trzech krytych kortach o nawierzchni „sztuczna trawa”.

Mistrzostwa rozegrano w czterech kategoriach wiekowych: open, +45 lat, +55 lat oraz VIP.
Wśród zawodników powyżej 55 lat bezapelacyjnie najlepszy okazał się łukowski radny Artur Gałach.
W ćwierćfinale pokonał Waldemara Misztala (Skarżysko Kamienna) 6:2 6:0, w półfinale rozstawionego z nr 1 Wiesława Księskiego (Świdnik) 6:1 6:1, a w finale Mieczysława Makowskiego (Szczecinek) 6:0 6:2.

Uroczystość nagradzania zwycięzców zaszczycił swą obecnością Mariusz Fyrstenberg, były reprezentant Polski i czołowy ,,deblista” świata.