KSW ŁUKÓW TRIUMFUJE NA ŚLĄSKU |

WAŻNE:

*  EMISJA PROGRAMU MASTER TV  *  15 grudnia 2017 r. g. 20:00   *  WYWIAD  ZE  STAROSTĄ  NA  TEMAT  SZPITALA  *  XLV  SESJA  RADY  MIASTA *    Emisja NON STOP przez cały weekend 16- 17 grudnia

KSW ŁUKÓW TRIUMFUJE NA ŚLĄSKU Wiadomości

W Mysłowicach 3 grudnia odbyły się ogólnopolskie zawody w ramach Śląskiej Ligi Kickboxingu. W turnieju zorganizowanym pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu wystartowało ponad 330 kickbokserów z całego kraju. Do Mysłowic udali się też podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego z KSW Łuków.

W zawodach rewelacyjnie spisał się Jakub Strzyżewski, który zdobył dwa złote medale w formule light contact i kick light w kategorii seniorów do 69 kg. Jakub wygrał sześć pojedynków, z czego cztery walki rozstrzygnął przed czasem. Świetnie spisała się też Marta Pawlikowska. Aktualna brązowa medalistka mistrzostw świata kadetów starszych, zdobyła trzy złote medale, we wszystkich formułach w których startowała tj. pontfighting, light contact i kick light w kategorii kadetów starszych do 46 kg. Marta została uznana przez organizatorów najlepszą zawodniczka turnieju w swojej kategorii wiekowej.

Dobrze spisali się tez pozostali reprezentanci KSW Łuków. Medale zdobyli: Natalia Zarzycka, Martyna Czerepińska, Amelia Wasilewska, Wiktoria Skrobas, Kinga Komorowska, Monika Olszewska, Aleksandra Michalak, Patrycja Pawlikowska, Nikola Kozłowska, Jakub Krukow, Kewin Kozłowski, Kamil Salamonczyk, Kamil Szczygielski i Maciej Mościcki.