WŁADYSŁAW KARAŚ SZEFEM PiS W ŁUKOWIE |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 14 grudnia godz. 20:00  *  II Sesja Rady Miasta  *  II Sesja Rady Powiatu  *  Powtórki 15-16 grudnia NON STOP *

WŁADYSŁAW KARAŚ SZEFEM PiS W ŁUKOWIE Wiadomości

Władysław Karaś, Tadeusz Brzozowski, Dariusz Orzeł i Karol Pasik zostali wybrani na przewodniczących zarządów komitetów Prawa i Sprawiedliwości w powiecie łukowskim.

W Prawie i Sprawiedliwości odbyły się wybory władz lokalnych struktur partii. Przewodniczącym PiS w Łukowie został radny powiatowy Władysław Karaś.

Poprzednio w powiecie łukowskim funkcjonował jeden komitet powiatowy. Teraz powołano cztery komitety terenowe, które działają w tych samych okręgach co podczas wyborów do rad powiatów, czyli 1. Miasto Łuków, 2. Gminy Trzebieszów i Łuków, 3. Gminy Krzywda, Adamów, Wojcieszków, Serokomla, 4. Gminy Stanin, Wola Mysłowska, Stoczek Łukowski.

W okręgu nr 2 na władzę będzie sprawował przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Brzozowski, w okręgu nr 3 wicedyrektor SP ZOZ Dariusz Orzeł, zaś w okręgu nr 4 Karol Pasik.

Struktura Prawa i Sprawiedliwości w kraju to okręgi, które zostały wyznaczone w odniesieniu do okręgów wyborczych. Województwo Lubelskie ma dwa takie okręgi, w ramach których funkcjonują organizacje powiatowe, gminne i miejskie. Wybierana też jest 120-osobowa Rada Polityczna PiS.

Zobacz także