UDANE WYSTĘPY ŁUKOWSKICH KICKBOKSERÓW |

WAŻNE:

* EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 19 października godz. 20:00* Wywiad z dyrektorem SP ZOZ Mariuszem Furlepą  *  Amerykanie w Zakładach Mięsnych  *  Targi Zdrowia i Urody  *  Dzień Nauczyciela  *  Jata Race  II  *  Powtórki 20-21 października NON STOP *

UDANE WYSTĘPY ŁUKOWSKICH KICKBOKSERÓW Wiadomości

W dniach 10-11 listopada w Węgrowie sześciu reprezentantów KSW Łuków uczestniczyło w Pucharze Polski w formule lightcontact.

W kategorii do 46 kg kadetów starszych po raz kolejny w tym sezonie triumfowała Marta Pawlikowska, która wywalczyła zloty medal. W kategorii do 42 kg również najlepszą okazała się łukowianka. Na najwyższym stopniu podium stanęła Natalia Zarzycka. Ponadto srebrny medal w kategorii do 47 kg kadetów starszych zdobył Dorian Siekierzyński, a brązowe krążki przypadły Martynie Czerepińskiej (kadet starszy 60 kg) i Maciejowi Mościckiemu (kadet starszy +69 kg).Wiktoria Skrobas (kadet młodszy do 37 kg) zajęła miejsce 5-8.