GMINNY FESTIWAL NIEPODLEGŁOŚCIOWY |

WAŻNE:

                      *  EMISJA PROGRAMU MASTER TV  *  24 listopada 2017 r. g. 20:00   *  ŚWIĘTO  NIEPODLEGŁOŚCI  W  ŁUKOWIE  *  POGRZEB  A. DOŁĘGI „ZNICZ”  *  EKO – PIOSENKI  PRZEDSZKOLAKÓW  *  AKCJA  CHARYTATYWNA  DLA  BARTUSIA  *  DZIEŃ  SENIORA  *  AKTUALNOŚCI  *  SPORT  *   Emisja NON STOP przez cały weekend 25 – 26 listopada

     

GMINNY FESTIWAL NIEPODLEGŁOŚCIOWY Wiadomości

Gminny festiwal niepodległościowy w Zarzeczu Łukowskim przenosi się z miejscowej świetlicy do kościoła parafialnego. Organizowana po raz czwarty impreza jest planowana na sobotę 11 listopada.

Tego dnia do Zarzecza Łukowskiego przyjedzie około 150 wokalistów i recytatorów ze szkół w gminie Łuków, a ich występom będzie towarzyszyć wystawa plakatów. Prezentacje poprzedzi o godz. 13.00 msza święta w intencji ojczyzny, a po nich uczestnicy świątecznego spotkania przeniosą się do świetlicy w Zarzeczu Łukowskim na niepodległościową biesiadę.

Do udziału w wydarzeniu zapraszają Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie, Szkoła Podstawowa ze Stowarzyszeniem “Oaza oświaty” w Zarzeczu Łukowskim, a także miejscowa rada sołecka i parafia rzymskokatolicka.

Zobacz także