KSW ŁUKÓW NA „CZECH OPEN” W PRADZE |

WAŻNE:

*  EMISJA PROGRAMU MASTER TV  *  17 listopada 2017 r. g. 20:00   * XLII SESJA  RADY  MIASTA *   Emisja NON STOP przez cały weekend 18 – 19 listopada

KSW ŁUKÓW NA „CZECH OPEN” W PRADZE Wiadomości

Z czeskiej Pragi, z sukcesami wrócili podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego z sekcji kickboxingu KSW Łuków. Martyna Czerepińska zdobyła złoto, Marta Pawlikowska wywalczyła srebro, a Wiktoria Skrobas brąz w turnieju kickboxingu o randze Pucharu Europy „Czech Open”, który odbył się w dniach 13-14 października.

W zawodach startowali reprezentanci Austrii, Białorusi, Chorwacji, Czech, Mołdawii, Polski, Rumunii, Słowacji, Węgier i Włoch. W turnieju wystartowało siedmiu zawodników z KSW Łuków. Najlepiej wypadła Martyna Czerepińska, która wygrała w kategorii do 60 kg kadetów starszych i Marta Pawlikowska, która wywalczyła II miejsce w kategorii do 46 kg kadetów starszych. Ponadto III miejsce w kategorii do 37 kg kadetów młodszych zajęła Wiktoria Skrobas (wszystkie startowały w formule lightcontact).