KSW ŁUKÓW NA „CZECH OPEN” W PRADZE |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 19 października godz. 20:00* Wywiad z dyrektorem SP ZOZ Mariuszem Furlepą  *  Amerykanie w Zakładach Mięsnych  *  Targi Zdrowia i Urody  *  Dzień Nauczyciela  *  Jata Race  II  *  Powtórki 20-21 października NON STOP *

KSW ŁUKÓW NA „CZECH OPEN” W PRADZE Wiadomości

Z czeskiej Pragi, z sukcesami wrócili podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego z sekcji kickboxingu KSW Łuków. Martyna Czerepińska zdobyła złoto, Marta Pawlikowska wywalczyła srebro, a Wiktoria Skrobas brąz w turnieju kickboxingu o randze Pucharu Europy „Czech Open”, który odbył się w dniach 13-14 października.

W zawodach startowali reprezentanci Austrii, Białorusi, Chorwacji, Czech, Mołdawii, Polski, Rumunii, Słowacji, Węgier i Włoch. W turnieju wystartowało siedmiu zawodników z KSW Łuków. Najlepiej wypadła Martyna Czerepińska, która wygrała w kategorii do 60 kg kadetów starszych i Marta Pawlikowska, która wywalczyła II miejsce w kategorii do 46 kg kadetów starszych. Ponadto III miejsce w kategorii do 37 kg kadetów młodszych zajęła Wiktoria Skrobas (wszystkie startowały w formule lightcontact).

Szczegółowe wyniki:

I miejsce- Martyna Czerepińska LC, kadet starszy, 60 kg

II miejsce- Marta Pawlikowska LC, kadet starszy, 46 kg

III miejsce- Wiktoria Skrobas LC, kadet młodszy, 37 kg

V-VIII miejsce: Natalia Zarzycka LC, kadet starszy, 46 kg

Kewin Kozłowski LC, kadet młodszy, 37 kg

Bartosz Prusinowski LC, kadet starszy, 47 kg

Dorian Siekierzyński LC, kadet starszy, 47 kg

Zobacz także