SZKOLENIA Z E-SKŁADKI W ŁUKOWIE |

WAŻNE:

                      *  EMISJA PROGRAMU  MASTER TV  *  23 marca 2018 r. g. 20:00  *  XLIX Sesja Rady Miasta  *  Emisja NON STOP  24 – 25 marca

SZKOLENIA Z E-SKŁADKI W ŁUKOWIE Wiadomości

Prawie 6,3 tys. przedsiębiorców z powiatu łukowskiego dostanie w najbliższym czasie ważny list z ZUS. A w nim informację o swoim nowym numerze rachunku do opłacania składek. Chętni mogą też przeszkolić się ze zmian w opłacaniu składek. Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na bezpłatne szkolenia do Łukowa.

Podczas spotkania pod hasłem „e-Składka – nowy wymiar rozliczeń”, eksperci ZUS zaprezentują, jak będzie wyglądać rozliczanie składek od stycznia 2018 roku. Wtedy stare konta ZUS przestaną działać, a każdy przedsiębiorca będzie wpłacał składki na swój indywidualny rachunek. Co więcej, zmieni się sposób rozliczania składek – najpierw będą pokrywać najstarsze zadłużenie, a to oznacza mniej odsetek do zapłacenia.

Są jeszcze miejsca na szkolenia w Inspektoracie ZUS w Łukowie. Odbędą się 16 i 18 października. ZUS przyjmuje zapisy pod numerami: 25 797 65 35 i 25 798 58 69. Więcej informacji na www.zus.pl/eskladka.

Zobacz także