STAND – UP NIGHT W DECYBELU |

WAŻNE:

                      *  EMISJA PROGRAMU MASTER TV  *  20 października 2017 r. g. 20:00   * Festiwal Jurajski *  Koncert Tymona Tymańskiego  *  Bezpieczny Peleton  *  50 lat Muzeum H. Sienkiewicza  *  Emisja NON STOP przez cały weekend 21 – 22 października

STAND – UP NIGHT W DECYBELU Wiadomości

Już 14 października w Klubie Decybel zaprezentuje się wybuchowy duet Stand-upu: Olka Szczęśniak oraz Tomek Kołecki. Po występach odbędzie się taneczne afterparty, które poprowadzą Kowal & Smyku. Początek o godz. 20:30.

Tomek Kołecki to najmłodszy komik w Polsce, który na scenie jest od 2013 roku. Występował m.in. w programach: „Tylko dla dorosłych” w TVP2, „Comedy Club” w Comedy Central i „Kuba Wojewódzki” w TVN. Tomek wystąpi z nowym programem „Nie o różach, nie o bratkach.”

Olka Szczęśniak – zaprezentuje swój program „Dystans Krytyczny”, z którym jeździ po Polsce. Prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem.

Bilet w cenie 25 zł dostępny w przedsprzedaży w lokalu oraz u promotorów wydarzenia. W dniu występu koszt biletu to 35 zł.

Zobacz także