POMÓŻ SZYMONKOWI PRZEŻYĆ ! |

WAŻNE:

                      *  EMISJA PROGRAMU  MASTER TV  *  23 marca 2018 r. g. 20:00  *  XLIX Sesja Rady Miasta  *  Emisja NON STOP  24 – 25 marca

POMÓŻ SZYMONKOWI PRZEŻYĆ ! Wiadomości

  „Miałam być mamą zdrowego chłopca, tymczasem mój synek urodził się śmiertelnie chory. Szymek ma tylko kilka miesięcy i walczy o życie, a ja błagam o pomoc, bo ratunkiem dla niego jest tylko pilna operacja. Tylko ona sprawi, że mój synek nadal będzie oddychać, a jego małe, chore serduszko będzie mogło dalej bić…” to apel mamy Szymonka z Łukowa, chłopca, który urodził się z wrodzoną wadą serca.

Szymek urodził się 22 maja 2017 roku. Diagnoza lekarzy to HLHS. Hipoplazja, czyli niedorozwój lewej komory serca oraz jego struktur – zastawek i aorty. Pierwsza operacja Szymka odbyła się gdy miał 21 dni. Zakwalifikował się do leczenia w Klinice Uniwersyteckiej w Munster. W Niemczech operacja odbędzie się w listopadzie, najpóźniej w grudniu. Za operację trzeba zapłacić ponad 30 tysięcy euro, tyle kosztuje życie Szymonka.

Wszyscy ludzie o dobrych sercach proszeni są o pomoc dla chłopca. Historia Szymka oraz dokonywanie wpłat poprzez fundację na  www.siepomaga.pl/serce-szymona.

  Tylko tyle mogę zrobić dla swojego synka – błagać o pomoc, by zapewnić mu jak najlepszą opiekę, jak największą szansę na życie. Muszę spróbować, muszę walczyć, muszę wygrać, bo jeśli mi się nie uda, nigdy sobie tego nie wybaczę… Chcę tylko jednego – by Szymon żył, chce być jego mamą. Proszę o pomoc, bo tak może się stać, ale tylko dzięki operacji. Chcę, żeby żył i dorastał. Tak może stać się tylko dzięki Wam, ludziom o dobrych sercach. Wierzę, że opowiem o tym synkowi, że pojedzie na operację, przeżyje, że kiedyś podziękuje Wam sam. Proszę, pomóż mu. Przecież nawet z połową serca można być dobrym człowiekiem.”mama Szymonka.

Zobacz także