ORLĘTA WYGRAŁY, SOKÓŁ REMISUJE – wideo |

WAŻNE:

*  EMISJA PROGRAMU MASTER TV  *  15 grudnia 2017 r. g. 20:00   *  WYWIAD  ZE  STAROSTĄ  NA  TEMAT  SZPITALA  *  XLV  SESJA  RADY  MIASTA *    Emisja NON STOP przez cały weekend 16- 17 grudnia

ORLĘTA WYGRAŁY, SOKÓŁ REMISUJE – wideo Wiadomości

Orlęta Łuków pokonały na własnym boisku Unię Krzywda 4:0 w meczu ligi okręgowej. Pierwszą bramkę meczu zdobył w 15 minucie Krzysztof Kierych z rzutu karnego. Taki wynik utrzymał się do przerwy. W drugiej części gry bramki zdobyli Łukasz Kiryło w 67 minucie, Radosław Szustek w 84 minucie oraz Piotr Fortuna w 90 minucie z rzutu karnego.

Było do siódme zwycięstwo z rzędu piłkarzy Orląt Łuków, którzy są liderem tabeli. Kolejny mecz Orlęta rozegrają na wyjeździe 15 października z LKS Milanów.

Grający w IV lidze Sokół Adamów bezbramkowo zremisował na własnym boisku z Ładą Biłgoraj. Po tym meczu podopieczni Dariusza Dziewulskiego zajmują 14 miejsce w tabeli, z dorobkiem 5 punktów. 14 października piłkarze Sokoła zmierzą się na wyjeździe z drużyną MKS Ryki. Piłkarze z Ryk zajmują obecnie 13 miejsce w IV lidze, mając tyle samo punktów co drużyna z Adamowa.