KONCERT „PIOSENKI SEWERYNA KRAJEWSKIEGO” |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 20 lipca godz. 20:00: Absolutoryjna Sesja Rady Powiatu Łukowskiego *  Emisja NON STOP 21  – 22 lipca

KONCERT „PIOSENKI SEWERYNA KRAJEWSKIEGO” Wiadomości

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza mieszkańców Łukowa na koncert „Piosenki Seweryna Krajewskiego”, który odbędzie się w środę 11 października o godz. 19.00.

Podczas koncertu usłyszymy najpiękniejsze piosenki Seweryna Krajewskiego, sięgając od czasów największej świetności Czerwonych Gitar, poprzez twórczość solową kompozytora, w tym utwory znane z filmów oraz napisane przez niego dla innych artystów.

Na scenie wystąpi Radosław Świderski – znany bard, założyciel i leader grupy Radek Blues Band, kompozytor, producent muzyczny, gitarzysta i wokalista o charyzmatycznej, ciepłej barwie głosu oraz Krzysztof Chromiński – pianista, kompozytor, aranżer, absolwent Akademii Muzycznych w Gdańsku i w Katowicach, laureat Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony dóbr kultury.

Bilety w cenie 15 zł w przedsprzedaży oraz w cenie 20 zł w dniu koncertu dostępne w kasie Kina oraz online na www.ekobilet.pl

Zobacz także