ZNALAZŁ I ODDAŁ 3,5 TYS ZŁ |

WAŻNE:

                      *  EMISJA PROGRAMU MASTER TV  *  15 grudnia 2017 r. g. 20:00   *  WYWIAD  ZE  STAROSTĄ  NA  TEMAT  SZPITALA  *  XLV  SESJA  RADY  MIASTA *    Emisja NON STOP przez cały weekend 16- 17 grudnia

     

ZNALAZŁ I ODDAŁ 3,5 TYS ZŁ Wiadomości

Godną naśladowania postawą wykazał się 38-letni mieszkaniec gminy Łuków, który w Łukowie znalazł portfel z dokumentami i pieniędzmi. Uczciwy mężczyzna przekazał je policjantom z prośbą o zwrócenie ich właścicielowi. Dzięki jego postawie 34-latek odzyskał ponad 3600 zł.

W niedzielę do łukowskiej komendy policji zgłosił się 38-letni mężczyzna i przekazał policjantom znaleziony na ul. Wyszyńskiego portfel. Były w nim dokumenty i ponad 3,5 tys. złotych. Uczciwy znalazca nie miał wątpliwości, że zguba powinna jak najszybciej trafić do właściciela. Mundurowi skontaktowali się z właścicielem zguby – mieszkańcem gminy Wola Mysłowska. Szczęśliwy 34-latek odebrał od policjantów swoje pieniądze i dokumenty.

Jak sam stwierdził, nie przypuszczał, że są jeszcze uczciwi ludzie, nie sądził że odzyska zgubione w sobotę pieniądze. Mówił, że portfel zagubił w jednym z łukowskich sklepów i już pogodził się z tym, że stracił tak dużą kwotę. Uradowany mężczyzna nie krył zadowolenia i wdzięczności wobec uczciwego znalazcy.

Do podziękowań dla 38-latka dołączają się również policjanci, kierując słowa uznania za jego wspaniałą, godną naśladowania postawę.

Zobacz także