70 TYSIĘCY OSÓB NA BASENACH |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 13 lipca godz. 20:00: Zenek Martyniuk na  otwarciu zalewu  * Jata Race  *  Seniorada  *  Zakończenie roku  szkolnego  *  Rajd śladami kpt. “Ostoi”  *  Emisja NON STOP 14  – 15 lipca

70 TYSIĘCY OSÓB NA BASENACH Wiadomości

Zakończony niedawno sezon na letniej pływalni „Delfin” można uznać za wyjątkowo udany. W ciągu dwóch wakacyjnych miesięcy, przy niezbyt sprzyjającej pogodzie, skorzystało z pływalni blisko 70 tysięcy osób. Wkrótce będzie można pływać na krytych basenach „Delfinek”.

Po tegorocznym frekwencji na letniej pływalni, widać że modernizacja basenów opłacała się. Przez dwa wakacyjne miesiące z „Delfina” skorzystało około 70 tysięcy osób. Dla porównania w ubiegłym roku było to „tylko” 26 tysięcy. Ustanowiono też nowy rekord frekwencji jednego dnia – 30 lipca z basenów skorzystało 4510 osób.

Ośrodek Sportu i Rekreacji, który zarządza basenami, ogłosił już, że kryta pływalnia zostanie otwarta 30 września. Jak co roku poranki na basenie będą należały do uczniów z łukowskich szkół. Szczegółowe zasady korzystania z basenu określa regulamin dostępny na stronach OSiR.

Zobacz także