PODSUMOWANIE XXIII BIEGU IM. KS. BRZÓSKI |

WAŻNE:

                      *  EMISJA PROGRAMU MASTER TV  *  22 września 2017 r. g. 20:00   * Dożynki Powiatowe w Wojcieszkowie  *  “Wesele” na Placu Solidarności  *  Biegi im. ks. Brzóski  *  Jarmark w Żdżarach  * Nowy komendant ZHP  * Aktualności  *   Sport  * Emisja NON STOP przez cały weekend 23 – 24 września

PODSUMOWANIE XXIII BIEGU IM. KS. BRZÓSKI Wiadomości

W niedzielę, 10 września odbyły się XXIII Ogólnopolskie Biegi im. ks. Stanisława Brzóski zorganizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie oraz Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „Nasz Region”.
W imprezie uczestniczyło 73 zawodników i zawodniczek.

W wyniku rywalizacji klasyfikacja biegów ukształtowała się następująco:

Kategoria ogólna kobiet – dystans 10 km

1.Monika Osińska (Biegacze Pomagacze)

2.Beata Chruściel (Red Lion Club)

3.Elżbieta Poddębniak (Łuków Biega & KB V-MAX Adamów)

Kategoria ogólna mężczyzn – dystans 10 km

1.Paweł Jastrzębski (Yulo Run Team Siedlce)

2.Krzysztof Cabaj (Yulo Run Team Siedlce)

3.Andrzej Majewski ( Biała Podlaska)

Kategoria ogólna kobiet – dystans 5 km

1.Kinga Reda (Wieliszew)

2.Magda Niedziółka (Skórzec Biega)

3.Ewa Czerkas (Łuków)

Kategoria ogólna mężczyzn – dystans 5 km

1.Wojciech Karwowski (Łuków)

2.Piotr Zięba (AZS UMCS Lublin)

3.Leszek Kander (Siedlce)

 Kategoria: Młodzież do lat 15 – Chłopcy

1.Paweł Zabłocki (Świdry)

2.Jakub Domański (Aleksandrów)

3.Konrad Soćko (Grabianów)

Kategoria wiekowa: Mężczyźni do 29 lat

1.Jacek Ptaszyński (Cross Łuków)

2.Kamil Szczygielski (Łuków)

Kategoria wiekowa: Mężczyźni 30 – 39 lat

1.Piotr Rosiński (Łuków)

2.Łukasz Kaliszczak (Poznań)

3.Mariusz Żołądek (Łuków)

Kategoria wiekowa: Mężczyźni 40 – 49 lat

1.Tomasz Chwedyna (Radzyń Podlaski)

2.Mariusz Małek (V-Max Adamów)

3.Marek Józwik (Łuków)

Kategoria wiekowa: Mężczyźni 50 – 59 lat

1.Jerzy Szewczak (Łuków)

2.Krzysztof Majewski (Klub Biegacza Biała Biega)

3.Tadeusz Guzek (Biegacze Pomagacze)

Kategoria wiekowa: Mężczyźni powyżej 60 lat

1.Eugeniusz Jankowski (OPEC Puławy)

2.Marek Czernecki (Biegacze Pomagacze)

3.Kazimierz Izdebski (Łuków)

   Kategoria: „Sprawni Inaczej” dystans 5 km

1.Anna Michalczuk (Międzyrzec Podlaski)

2.Robert Pasko (Międzyrzec Podlaski)

Kategoria: Najlepsza łukowianka

Monika Osińska

Kategoria: Najlepszy łukowianin

Adam Burdach

Wszyscy zawodnicy po zakończonym biegu otrzymali pamiątkowe medale okolicznościowe. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali: puchary, dyplomy i nagrody. Ponadto wśród wszystkich uczestników biegów rozlosowana została nagroda główna, którą był rower ufundowany przez Sklep ABC Rowery

 

Zobacz także