ZAPAŚNICY I PIŁKARZE DLA LENY |

WAŻNE:

                      *  EMISJA PROGRAMU MASTER TV  *  22 września 2017 r. g. 20:00   * Dożynki Powiatowe w Wojcieszkowie  *  “Wesele” na Placu Solidarności  *  Biegi im. ks. Brzóski  *  Jarmark w Żdżarach  * Nowy komendant ZHP  * Aktualności  *   Sport  * Emisja NON STOP przez cały weekend 23 – 24 września

ZAPAŚNICY I PIŁKARZE DLA LENY Wiadomości

  W sobotę 9 września w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Łukowie odbędzie się I Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy młodziczek, młodzików w stylu klasycznym oraz dzieci Podczas imprezy odbędzie się również charytatywny turniej piłki nożnej „Oldboje dla Leny”.

Głównym organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa. Do udziału w imprezie zaproszono kluby zapaśnicze z województw lubelskiego i mazowieckiego. Za organizację techniczną i sportową tego przedsięwzięcia odpowiada Ryszard Wałachowski, wiceprezes Lubelskiego Związku Zapaśniczego oraz wiceprezes ŁKS Orlęta Łuków.

W ramach imprezy pod nazwą „Sport to alternatywa”, odbędzie się również Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Oldboje dla Leny”. Podczas turnieju zbierane będą pieniądze na wsparcie Lenki Bieniek, która zmaga się z poważną chorobą jaką jest mózgowe porażenie dziecięce. Dziewczynka jest podopieczną Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą.

Patronat honorowy nad turniejem zapaśniczym oraz charytatywnym turniejem piłki nożnej objął Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski.

Zobacz także