ZAPAŚNICY I PIŁKARZE DLA LENY |

WAŻNE:

                      *  EMISJA PROGRAMU  MASTER TV  *  23 marca 2018 r. g. 20:00  *  XLIX Sesja Rady Miasta  *  Emisja NON STOP  24 – 25 marca

ZAPAŚNICY I PIŁKARZE DLA LENY Wiadomości

  W sobotę 9 września w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Łukowie odbędzie się I Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy młodziczek, młodzików w stylu klasycznym oraz dzieci Podczas imprezy odbędzie się również charytatywny turniej piłki nożnej „Oldboje dla Leny”.

Głównym organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa. Do udziału w imprezie zaproszono kluby zapaśnicze z województw lubelskiego i mazowieckiego. Za organizację techniczną i sportową tego przedsięwzięcia odpowiada Ryszard Wałachowski, wiceprezes Lubelskiego Związku Zapaśniczego oraz wiceprezes ŁKS Orlęta Łuków.

W ramach imprezy pod nazwą „Sport to alternatywa”, odbędzie się również Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Oldboje dla Leny”. Podczas turnieju zbierane będą pieniądze na wsparcie Lenki Bieniek, która zmaga się z poważną chorobą jaką jest mózgowe porażenie dziecięce. Dziewczynka jest podopieczną Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą.

Patronat honorowy nad turniejem zapaśniczym oraz charytatywnym turniejem piłki nożnej objął Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski.

Zobacz także