POLICJA „PILOTOWAŁA” KONNĄ PIELGRZYMKĘ |

WAŻNE:

                      *  EMISJA PROGRAMU MASTER TV  *  15 grudnia 2017 r. g. 20:00   *  WYWIAD  ZE  STAROSTĄ  NA  TEMAT  SZPITALA  *  XLV  SESJA  RADY  MIASTA *    Emisja NON STOP przez cały weekend 16- 17 grudnia

     

POLICJA „PILOTOWAŁA” KONNĄ PIELGRZYMKĘ Wiadomości

Sierpień to nie tylko wakacyjny okres, to również czas pielgrzymek. Jedną z nich zorganizowali miłośnicy koni, którą 8 sierpnia zabezpieczali łukowscy policjanci.

Przez kilkanaście dni Konna Pielgrzymka podąża z Bobrownik nad Wieprzem do Kodnia. We wtorek, pielgrzymi na koniach poruszali się drogami w powiecie łukowskim. Nad ich bezpiecznym przejazdem czuwali policjanci z łukowskiej drogówki. Newralgicznym miejscem był przejazd Konnej Pielgrzymki przez ruchliwą trasę nr W 808. Mundurowi „pilotowali” na kilkukilometrowym odcinku drogi wojewódzkiej pielgrzymów na koniach, zadbali o sprawny i bezpieczny przejazd miłośników koni.

Policjanci zwracają się z apelem do kierujących, aby podczas spotkania pielgrzymek na drodze zachowali szczególną ostrożność oraz przestrzegali sygnałów i poleceń podawanych przez służby porządkowe organizatorów.

Zobacz także