ZMARŁ TOMASZ TRYBOŃ |

WAŻNE:

                      *  EMISJA PROGRAMU MASTER TV  *  22 września 2017 r. g. 20:00   * Dożynki Powiatowe w Wojcieszkowie  *  “Wesele” na Placu Solidarności  *  Biegi im. ks. Brzóski  *  Jarmark w Żdżarach  * Nowy komendant ZHP  * Aktualności  *   Sport  * Emisja NON STOP przez cały weekend 23 – 24 września

ZMARŁ TOMASZ TRYBOŃ Wiadomości

W wieku 48 lat, po długiej chorobie, zmarł Tomasz Tryboń. Działacz społeczny i sportowy, pełniący m.in. funkcję prezesa ŁKS Orlęta Łuków oraz założyciel AMPlus Łuków.

Tomasz Tryboń był kuratorem zawodowym w Sądzie Rejonowym w Łukowie, wicedyrektorem Ośrodka Sportu i Rekreacji, twórcą Łukowskiego Stowarzyszenia Rozwoju i założycielem Akademii Młodego Piłkarza AMPlus Łuków. Był także radnym Rady Miasta Łuków oraz prezesem ŁKS Orlęta Łuków. To z jego inicjatywy od dziesięciu lat odbywa się w Łukowie Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Memoriał Antoniego Trybonia. Tomasz Tryboń zmarł w poniedziałek 17 lipca o godzinie 18.30. Miał 48 lat.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 21 lipca o godz. 14:00 w kościele św. Brata Alberta, które poprzedzi różaniec o godz. 13:30. Po mszy nastąpi wyprowadzenie na cmentarz parafialny.

Zobacz także