ZMARŁ TOMASZ TRYBOŃ |

WAŻNE:

                      *  EMISJA PROGRAMU  MASTER TV  *  19 stycznia 2018 r. g. 20:00  *  HITY ROKU 2017  *  ORSZAK TRZECH KRÓLI  *  26. FINAŁ  WOŚP  *  STUDNIÓWKI  *  KOLĘDOWANIE  PRZEDSZKOLAKÓW  *  Emisja NON STOP  20 – 21 stycznia

ZMARŁ TOMASZ TRYBOŃ Wiadomości

W wieku 48 lat, po długiej chorobie, zmarł Tomasz Tryboń. Działacz społeczny i sportowy, pełniący m.in. funkcję prezesa ŁKS Orlęta Łuków oraz założyciel AMPlus Łuków.

Tomasz Tryboń był kuratorem zawodowym w Sądzie Rejonowym w Łukowie, wicedyrektorem Ośrodka Sportu i Rekreacji, twórcą Łukowskiego Stowarzyszenia Rozwoju i założycielem Akademii Młodego Piłkarza AMPlus Łuków. Był także radnym Rady Miasta Łuków oraz prezesem ŁKS Orlęta Łuków. To z jego inicjatywy od dziesięciu lat odbywa się w Łukowie Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Memoriał Antoniego Trybonia. Tomasz Tryboń zmarł w poniedziałek 17 lipca o godzinie 18.30. Miał 48 lat.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 21 lipca o godz. 14:00 w kościele św. Brata Alberta, które poprzedzi różaniec o godz. 13:30. Po mszy nastąpi wyprowadzenie na cmentarz parafialny.

Zobacz także