ZMARŁ TOMASZ TRYBOŃ |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 18 maja godz. 20:00 * Obchody Konstytucji 3 Maja * 25. Uliczne Biegi 3-majowe  * Powiatowe obchody Dnia Strażaka *  Knferencja “Za życiem” w Zespole Placówek  * “Oblicza lasów”  * Finał Pucharu Polski BOZPN  * Emisja NON STOP  19-20 maja

ZMARŁ TOMASZ TRYBOŃ Wiadomości

W wieku 48 lat, po długiej chorobie, zmarł Tomasz Tryboń. Działacz społeczny i sportowy, pełniący m.in. funkcję prezesa ŁKS Orlęta Łuków oraz założyciel AMPlus Łuków.

Tomasz Tryboń był kuratorem zawodowym w Sądzie Rejonowym w Łukowie, wicedyrektorem Ośrodka Sportu i Rekreacji, twórcą Łukowskiego Stowarzyszenia Rozwoju i założycielem Akademii Młodego Piłkarza AMPlus Łuków. Był także radnym Rady Miasta Łuków oraz prezesem ŁKS Orlęta Łuków. To z jego inicjatywy od dziesięciu lat odbywa się w Łukowie Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Memoriał Antoniego Trybonia. Tomasz Tryboń zmarł w poniedziałek 17 lipca o godzinie 18.30. Miał 48 lat.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 21 lipca o godz. 14:00 w kościele św. Brata Alberta, które poprzedzi różaniec o godz. 13:30. Po mszy nastąpi wyprowadzenie na cmentarz parafialny.

Zobacz także