MIĘDZYNARODOWO NA KORTACH ELBUDU |

WAŻNE:

                      *  EMISJA PROGRAMU MASTER TV  *  22 września 2017 r. g. 20:00   * Dożynki Powiatowe w Wojcieszkowie  *  “Wesele” na Placu Solidarności  *  Biegi im. ks. Brzóski  *  Jarmark w Żdżarach  * Nowy komendant ZHP  * Aktualności  *   Sport  * Emisja NON STOP przez cały weekend 23 – 24 września

MIĘDZYNARODOWO NA KORTACH ELBUDU Wiadomości

Na początku lipca na kortach firmy Elbud w Łukowie odbył się turniej tenisa ziemnego Pacific Grand Open. Turniej swym patronatem objął Marszałek Województwa Lubelskiego i Burmistrz Łukowa. Zawody rozgrywano w trzech kategoriach wiekowych: open, 45+ i 55+.

W turnieju udział wzięło 55 zawodników z całej Polski. Po raz pierwszy w zawodach uczestniczyli też zawodnicy z Czech i Serbii. Turniej był pełen niespodzianek, gdyż w żadnej z kategorii nie wygrał tenisista rozstawiony z numerem jeden. W tym kontekście cieszy zwycięstwo łukowianina Artura Gałacha w kategorii wiekowej 55+, który w drodze do wygranej pokonał czterech tenisistów, a w finale wygrał z Eugeniuszem Tomaszukiem z Siedlec 6:2 6:3.

W kategorii wiekowej 45+ zwyciężył Dariusz Kardaś z Warszawy.

Na wyjątkowo wysokim poziomie stał finał kategorii open, gdzie faworyzowany Łukasz Puk z Kraśnika musiał uznać wyższość Łukasza Chojnackiego z Łęcznej.

Zawody obserwowali m.in. Radny Sejmiku Wojewódzkiego Marek Kopeć,  burmistrz Łukowa Dariusz Szustek i jego zastępca Marcin Mateńko, wiceprzewodniczący Rady Miasta Zygmunt Celiński oraz radny Robert Dołęga.

Zawody dostarczyły niezapomnianych przeżyć zarówno tenisistom, jak i kibicom białego sportu. Były też okazją do spędzenia wakacyjnego weekendu w gronie rodzinnym i przyjaciół.

Łuków w turnieju był reprezentowany przez Artura Gałacha, Adama Kamolę, Grzegorza Kruczka, Michała Chruściela, Artura Paszkiewicza, Krzysztofa Golbę, Roberta Jaraszka, Wiktora Mościckiego, Leszka Kopcia, Kamila Kameckiego i Sławomira Nowaka.

Relacja z zawodów w najbliższym programie Master TV.

Zobacz także