CHCE PRZEBIEC 800 KM W 20 DNI |

WAŻNE:

                   *  EMISJA PROGRAMU MASTER TV  * 21 lipca 2017 r. g. 20:00   *  W programie m.in.: Bądźmy Razem  *  Święto Policji  *  Akcja “Owocowo – Rowerowo”   *  Co dalej z dworcem PKP?  *   Gala BOZPN  *  Aktualnośći  *   Sport  * Emisja NON STOP przez cały weekend 22 – 23 lipca

CHCE PRZEBIEC 800 KM W 20 DNI Wiadomości

Robert Celiński, ultramaratończyk z Trzebieszowa, zamierza wyruszyć na szlak pielgrzymkowy św. Jakuba, z Biarritz do Santiago de Compostela.  Robert chce przebiec 800 kilometrów w 20 dni.

Robert Celiński już pięciokrotnie startował w Tenzing Hillary Everest Marathon, czterokrotnie uzyskując tytuł najlepszego zagranicznego zawodnika tego biegu po Himalajach. Na swoim koncie ma też 14 medali Mistrzostw Świata Masters w biegach długich i średnich. Jego plany na przyszłość to startowanie w najbardziej ekstremalnych biegach świata. Teraz zamierza przebiec ponad tysiącletni szlak pielgrzymkowy św. Jakuba, z Biarritz do Santiago de Compostela w około 20 dni.

Razem z Robertem Celińskim na szlak wybiera się Adrian Dmoch. Chce towarzyszyć Robertowi na rowerze i dokumentować jego biegową drogę. Efektem tej wspólnej podróży ma być film dokumentalny.

Robert i Adrian aby zrealizować swój cel potrzebują finansowego wsparcia. Koszty wyprawy wyliczyli na 15 tys. zł. Można im pomoc w zebraniu potrzebnej kwoty poprzez stronę:

https://wspieram.to/elCamino

Zobacz także