CHCE PRZEBIEC 800 KM W 20 DNI |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 22 czerwca godz. 20:00 *  m.in.: Minipeleton w parku  * Festyn rodzinny *  Dni Kultury Chrześcijańskiej  *  Pieśni patriotyczne przedszkolaków * Dzień dziecka w parku * Awans “Orląt” do IV ligi   * Emisja NON STOP 23-24 czerwca

CHCE PRZEBIEC 800 KM W 20 DNI Wiadomości

Robert Celiński, ultramaratończyk z Trzebieszowa, zamierza wyruszyć na szlak pielgrzymkowy św. Jakuba, z Biarritz do Santiago de Compostela.  Robert chce przebiec 800 kilometrów w 20 dni.

Robert Celiński już pięciokrotnie startował w Tenzing Hillary Everest Marathon, czterokrotnie uzyskując tytuł najlepszego zagranicznego zawodnika tego biegu po Himalajach. Na swoim koncie ma też 14 medali Mistrzostw Świata Masters w biegach długich i średnich. Jego plany na przyszłość to startowanie w najbardziej ekstremalnych biegach świata. Teraz zamierza przebiec ponad tysiącletni szlak pielgrzymkowy św. Jakuba, z Biarritz do Santiago de Compostela w około 20 dni.

Razem z Robertem Celińskim na szlak wybiera się Adrian Dmoch. Chce towarzyszyć Robertowi na rowerze i dokumentować jego biegową drogę. Efektem tej wspólnej podróży ma być film dokumentalny.

Robert i Adrian aby zrealizować swój cel potrzebują finansowego wsparcia. Koszty wyprawy wyliczyli na 15 tys. zł. Można im pomoc w zebraniu potrzebnej kwoty poprzez stronę:

https://wspieram.to/elCamino

Zobacz także