VII EKO – CZERWCÓWKA NA ROWERZE |

WAŻNE:

                      *  EMISJA PROGRAMU  MASTER TV  *  23 marca 2018 r. g. 20:00  *  XLIX Sesja Rady Miasta  *  Emisja NON STOP  24 – 25 marca

VII EKO – CZERWCÓWKA NA ROWERZE Wiadomości

W pierwszą sobotę czerwca odbędzie się rowerowa Eko-Czerwcówka. Po raz siódmy Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Żdżary „Żdżarzanie” zaprasza na rajd. Odbędzie się on w okolicach rezerwatu Jata, będącego jednym z najpiękniejszych zakątków turystycznych gminy Łuków.

Tradycyjnie zbiórkę uczestników zaplanowano na godz. 9.00 na „Ranczu pod bocianami” w Żdżarach. Tam też zakończy się trasa, która będzie liczyć ok. 17, 5 km. Eko-Czerwcówkę zwieńczy piknik rowerowy.

Udział w rajdzie jest bezpłatny. O uczestnictwie decyduje termin zgłoszenia. Zapisy na rajd są przyjmowane pod nr tel. 505 267 124 lub na adres e-mail: fornal-krzysztof@wp.pl. Szczegóły na stronie: www.lukow.ug.gov.pl lub www.lgdrazem.pl.

Wycieczka rowerowa będzie okazją do podziwiania uroków przyrody rezerwatu oraz do odwiedzenia lokalnych pomników historii, w tym: Żołnierzy AK oraz pomnika bohatera Powstania Styczniowego ks. S. Brzóski.

Zobacz także