MASTER TV Z WIZYTĄ W SCHRONISKU – wideo |

WAŻNE:

                   *  EMISJA PROGRAMU MASTER TV  * 21 lipca 2017 r. g. 20:00   *  W programie m.in.: Bądźmy Razem  *  Święto Policji  *  Akcja “Owocowo – Rowerowo”   *  Co dalej z dworcem PKP?  *   Gala BOZPN  *  Aktualnośći  *   Sport  * Emisja NON STOP przez cały weekend 22 – 23 lipca

MASTER TV Z WIZYTĄ W SCHRONISKU – wideo Wiadomości

Nasza telewizja gościła ostatnio w schronisku Happy Dog w Nowej Krępie, w gminie Sobolew. To miejsce gdzie opiekę znajdują bezdomne psy, m.in. z terenu Łukowa.

Schronisko Happy Dog powstało pod koniec 2014 roku. Założył je Marian Drewnik. To miejsce otoczone lasami, oddalone od zabudowań. Znajduje się na terenie zrekultywowanego wysypiska. Dziś w schronisku jest blisko 100 boksów z wybiegami. Opiekę i schronienie znajduje tam prawie 250 psów. Są tam też bezdomne psy z Łukowa. Trafiają tam na pomocy porozumienia podpisanego pomiędzy Urzędem Miasta a właścicielem schroniska.

Schronisko zaprasza do współpracy wolontariuszy. Mogą oni na przykład w każda sobotę wyprowadzać psy na spacery.

Schronisko dba o zapewnienie jak najlepszych warunków zwierzętom. Prowadzi też szeroką akcję adopcyjną. Przez pięć miesięcy udało się oddać do adopcji prawie 100 psów.

Zobacz także