V PRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD PIOSENKI POLSKIEJ |

WAŻNE:

                      *  EMISJA PROGRAMU  MASTER TV  *  23 marca 2018 r. g. 20:00  *  XLIX Sesja Rady Miasta  *  Emisja NON STOP  24 – 25 marca

V PRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD PIOSENKI POLSKIEJ Wiadomości

16 maja 2017 roku w Łukowskim Ośrodku Kultury odbył się „V Przedszkolny Przegląd Piosenki Polskiej”. Imprezę zorganizowali: Przedszkole Miejskie nr 7 „Szczęśliwa Siódemka” w Łukowie oraz Łukowski Ośrodek Kultury. Wystąpili:

– Aleksandra Walentukiewicz i Maksymilian Kondracki z Przedszkola Miejskiego nr 7 „Szczęśliwa Siódemka” w Łukowie w wierszu „Leć głosie po rosie”
– Julia Bryła, Korneliusz Kazana i Małgorzata Świder z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łukowie Przedszkole Miejskie nr 6 w piosence „Czerwone jabłuszko”
– Jan Olek, Aleksander Miłkowski i Kornel Goławski z Przedszkola Miejskiego nr 2 w Łukowie w piosence „Janek Muzykant”

– Amelia Gosek z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Łukowie w piosence „Czerwone jagody”
– Antonina Białowąs, Maja Kuźniak i Barbara Kołodziejczyk z Przedszkola Miejskiego nr 4 „Fantazja” w Łukowie w piosence „Uciekła mi przepióreczka”
– Julia Kopeć, Zuzanna Markowska i Krystian Atkonis z Przedszkola Integracyjnego nr 1 w Łukowie w piosence „Zielony mosteczek ugina się”
– Olga Dworniak, Joanna Kielusiak i Piotr Piros z Przedszkola Miejskiego nr 7 „Szczęśliwa Siódemka” w Łukowie w piosence „Karliku”.
„V Przedszkolny Przegląd Piosenki Polskiej” swym występem uświetniły 3 wokalistki oraz kapela Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Łukowskiej „Łukowiacy”.
Prezenty dla najmłodszych ufundowali: Urząd Miasta Łuków, Senator RP Stanisław Gogacz oraz PKS w Łukowie S.A.

Zobacz także