UKRADLI SAMOCHÓD I ZASNĘLI - Master TV - Telewizja Łuków

WAŻNE:

      *  EMISJA PROGRAMU MASTER TV  *  24 lutego 2017 r. g. 20:00   *  W programie m.in.: Podsumowanie karnawału  *  Zebranie walne  “Orląt”  * Co mówią przedszkolaki o miłości?  * Turnieje “DAF” i “Orląt”  *  Kusaki w Dąbiu  *  Aktualności i sport  *  Emisja przez cały weekend 25 – 26  lutego  *

UKRADLI SAMOCHÓD I ZASNĘLI Wiadomości

25-latek i jego 38-letni znajomy odpowiedzą za kradzież volkswagena golfa. Skradziony pojazd ze śpiącymi wewnątrz pijanymi mężczyznami, policjanci znaleźli na prywatnej posesji w powiecie siedleckim.

W nocy z 15 na 16 lutego dyżurny łukowskiej komendy  został powiadomiony o kradzieży samochodu w Trzebieszowie. W skradzionym volkswagenie golfie, w stacyjce znajdowały się kluczyki oraz dokumenty pojazdu. Już po dwóch godzinach policjanci ustalili, że auto znajduje się na jednej z posesji powiatu siedleckiego. W aucie na fotelu kierowcy spał 25-latek, a na fotelu pasażera 38-letni kolega.  Obaj mężczyźni mieli prawie po 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyźni zostali zatrzymani.

Mundurowi zatrzymujący mężczyzn zauważyli, że młodszy z nich wyrzucił kluczyk samochodowy. Okazało się, że był to kluczyk od stacyjki volkswagena. 25-latek nie chciał powiedzieć dlaczego skradł auto, a jego 38-letni kompan przekonywał, że nie ma z tym nic wspólnego.

Samochód został już zwrócony właścicielowi, a obydwaj mężczyźni zostali przewiezieni do łukowskiej Komendy Policji. Gdy wytrzeźwieją usłyszą zarzuty i będą przesłuchiwani. Policjanci prowadzący postępowanie dokładnie ustalą jaką rolę w kradzieży auta odegrał każdy z nich.

Zobacz także