UKRADLI SAMOCHÓD I ZASNĘLI |

WAŻNE:

                      *  EMISJA PROGRAMU  MASTER TV  *  23 marca 2018 r. g. 20:00  *  XLIX Sesja Rady Miasta  *  Emisja NON STOP  24 – 25 marca

UKRADLI SAMOCHÓD I ZASNĘLI Wiadomości

25-latek i jego 38-letni znajomy odpowiedzą za kradzież volkswagena golfa. Skradziony pojazd ze śpiącymi wewnątrz pijanymi mężczyznami, policjanci znaleźli na prywatnej posesji w powiecie siedleckim.

W nocy z 15 na 16 lutego dyżurny łukowskiej komendy  został powiadomiony o kradzieży samochodu w Trzebieszowie. W skradzionym volkswagenie golfie, w stacyjce znajdowały się kluczyki oraz dokumenty pojazdu. Już po dwóch godzinach policjanci ustalili, że auto znajduje się na jednej z posesji powiatu siedleckiego. W aucie na fotelu kierowcy spał 25-latek, a na fotelu pasażera 38-letni kolega.  Obaj mężczyźni mieli prawie po 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyźni zostali zatrzymani.

Mundurowi zatrzymujący mężczyzn zauważyli, że młodszy z nich wyrzucił kluczyk samochodowy. Okazało się, że był to kluczyk od stacyjki volkswagena. 25-latek nie chciał powiedzieć dlaczego skradł auto, a jego 38-letni kompan przekonywał, że nie ma z tym nic wspólnego.

Samochód został już zwrócony właścicielowi, a obydwaj mężczyźni zostali przewiezieni do łukowskiej Komendy Policji. Gdy wytrzeźwieją usłyszą zarzuty i będą przesłuchiwani. Policjanci prowadzący postępowanie dokładnie ustalą jaką rolę w kradzieży auta odegrał każdy z nich.

Zobacz także